Poznawanie nowych smaków to niepowtarzalna i fascynująca podróż. To także prosta droga do tego, aby lepiej poznać i zrozumieć kulturę oraz zwyczaje panujące w innych krajach. Wszak kuchnia to nieodzowna, bardzo ważna część historii każdego państwa. Jeśli jesteście Państwo zafascynowani Azją, a w szczególności Japonią i Tajlandią, wizyta w Asia Deli to punkt obowiązkowy!

Produkty do sushi, kuchni tajskiej, wietnamskiej, koreańskiej…

Ciągle podnosimy nasze standardy – także poprzez urozmaicanie dostępnej oferty, dlatego stworzyliśmy delikatesy Asia Deli, w których znajdziecie wyselekcjonowane produkty do przygotowywania egzotycznych potraw. Oprócz porcelanowych zestawów do sushi, sake oraz zestawów do herbaty, proponujemy także artykuły spożywcze do samodzielnego wykonania dań kuchni tajskiej oraz japońskiej. Znajdziecie tu Państwo prawdziwe bogactwo nietypowych smaków, które wprowadzą Was w zupełnie inny, nowy świat. Tu słodycz, ostrość, łagodność oraz intensywność przenikają się nawzajem tworząc prawdziwą harmonię z produktów z pozoru dalece różnych i nie pasujących do siebie. Oferujemy popularne w krajach azjatyckich przekąski oraz składniki, z których w domowym zaciszu stworzycie Państwo dla siebie i swoich najbliższych tradycyjne dania japońskie, tajskie, koreańskie, chińskie , azjatyckie. Serdecznie zapraszamy do poznania pełnej oferty sklepu asiadeli.pl – w tym mat do sushi oraz oryginalnych japońskich noży, które będą niezastąpione w profesjonalnym przygotowaniu posiłków z Kraju Kwitnącej Wiśni.

W dziale kuchnia znajdziecie produkty płynne, liczne sosy sojowe, rybne, grzybowe, chili, słodko - kwaśne, pasty, przyprawy, napoje, octy, wszystko to czego potrzeba do gotowania, a później podania i zaserwowania, czyli dodatki typu przekąski, słodycze , herbaty i kawy. Tych, którzy chcą być ZERO WASTE, są, lub praktykują w części, po przyprawy i niektóre artykuły płynne i suche zapraszamy do działu ZERO WASTE. Gdybyście mieli wątpliwości i chcieli skorzystać z Naszych przepisów, zapraszamy na naszego bloga

Cieszcie się gotowaniem i dzielcie się z Nami Waszą radością!

Zobacz też:

Artykuły płynne | Słodycze i przekąski | Kawy i herbaty
Pasty, przyprawy | Produkty dla wegan

KUCHNIA