O NAS

Witamy w www.asiadeli.pl. Znajdziecie tu Państwo wysokiej jakości, produkty do gotowania, oryginalne akcesoria do robienia sushi,  do sushi  i sake, różnorodne figurki, a także japońskie kadzidełka i pyszne herbaty.

Ten sklep powstał z miłości do sushi i Kraju Kwitnącej Wiśni, ale nie jest naszą jedyną działalnością. W Krakowie od 2005 roku znajduje się nasz sushi bar, który na stałe wpisał się w kulinarną mapę tego miasta. Jako jedni z nielicznych unowocześniliśmy nasze menu i prócz tradycyjnego sushi, proponujemy także dania azjatyckie w duchu kuchni fusion.

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że jako jedyni w Polsce jesteśmy oficjalnym dystrybutorem figurek Kimmidoll, czyli tradycyjnych o odświeżonym wyglądzie. W asiadeli.pl macie Państwo gwarancje oryginalności Kmmidoll.

EDO Art & Food

www.sasiadeli.pl należy do grupy EDO Art & Food. Nazwa firmy ma głębsze znaczenie, które mamy nadzieję, będzie odzwierciedleniem naszej działalności. Edo to dawna nazwa Tokio, ale również specyficzny okres w historii Japonii między XVII a XIX wiekiem, który przyniósł wiele zmian.

Przede wszystkim okres Edo uznaje się za jeden z najprężniejszych w historii Japonii. To właśnie wtedy rozpoczął siędynamiczny rozwój sztuki, gospodarki, rzemiosła i miast. Przybywało ludności, 

Japonia pochłonęła nas tak bardzo, że z biegiem czasu otworzyliśmy także EDO – Akademię Sushi. Może dołączyć do nas każdy, kto chciałby zgłębić tajniki przygotowywania tej niezwykłej potrawy i razem z nami przejść przez wszystkie etapy wtajemniczenia. Po ukończeniu zajęć w Akademii będziecie Państwo mogli samodzielnie, w pełni profesjonalnie i zgodnie z japońską tradycją przygotować pyszne i różnorodne sushi dla siebie i swoich najbliższych. Gdy zabraknie Państwu odpowiednich akcesoriów do sushi, nasz sklep będzie szybkim i łatwym sposobem, by te braki uzupełnić.

Można nam zaufać .

Zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Z przyjemnością służmy radą i pomocą w doborze odpowiednich foremek do sushi, naczyń i innych dostępnych u nas akcesoriów. Prosimy także o opinie na temat naszego sklepu – zarówno produktów, jak i obsługi – tak pozytywnych, jak i krytycznych. Chcemy ciągle się doskonalić, a tylko dzięki Państwu ocenom jesteśmy w stanie to zrobić.

Mamy nadzieję, że zakochacie się Państwo w Azji dokładnie tak, jak my! Serdecznie zapraszamy!