Oryginalna ceramika japońska.

Japończycy znani są z pielęgnowania kultury i tradycji, co objawia się na wielu różnych płaszczyznach. Widać to chociażby w przypadku kuchni. Potrawy pochodzące z Kraju Kwitnącej Wiśni sporządzane są ze specjalnie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości produktów. Oprócz doskonałego smaku, dania wyróżnia także piękne podanie – rolki sushi to swoiste dzieło sztuki, podobnie jak zupa ramen i wiele innych popularnych w tej części Azji potraw. Jednym z nieodłącznych elementów japońskiej kultury jest również ceramika, wytwarzana z dbałością o najmniejsze detale i będąca uzupełnieniem serwowanych dań.

Estetyczne podanie potraw lub herbaty w japońskiej ceramice jest bowiem równie ważne, co smak dań. Selektywny dobór japońskiej ceramiki pozwoli na celebrację każdego posiłku i cieszenia się z czasu spędzonego z bliskimi. Na wyjątkowość japońskiej ceramiki, dostępnej w naszym sklepie, wpływa bogactwo stylów, form i wzornictwa. Większość wzorów ceramiki japońskiej nawiązuje do znanych motywów, silnie związanych z kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ceramika japońska – sklep

Oferta naszego sklepu z japońską ceramiką i nie tylko jest kompleksowa. Asortyment uzupełnia około 150 różnych elementów ceramiki japońskiej, dostępnych zarówno w zestawach, jak i z możliwością zakupienia pojedynczego produktu. W sklepie znajdą Państwo talerze do sushi, miski na zupę ramen, miseczki na sos sojowy, wasabi, marynowany imbir czy ryż, specjalnie wyprofilowane łyżki do zup oraz ceramikę japońską do herbaty – eleganckie czajniki i czarki. W kompletach ceramiki japońskiej dostępne są również drewniane pałeczki oraz podstawki.

Japończycy pijają herbatę z niewielkiego naczynia, zwanego czarką. Mały rozmiar kubeczka pozwala na delektowanie się aromatycznym napojem. Wykorzystywane w ceremonii parzenia i picia herbaty elementy ceramiki japońskiej znajdą Państwo w naszym sklepie w różnych wzorach, kształtach, rozmiarach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie odpowiadający swoim preferencjom produkt.

Ceramika japońska Kraków

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem ceramiki japońskiej w sklepie internetowym lub odwiedzenia jednego z naszych punktów stacjonarnych w Krakowie. Sklepy z ceramiką oraz innymi produktami azjatyckimi znajdą Państwo przy ul. Ślusarskiej 3, Węgłowej 1 oraz Królowej Jadwigi 219. Gwarantujemy wysokiej jakości, oryginalną ceramikę japońską, która ozdobi każdą kuchnię i sprawi, że spożywanie dań azjatyckich będzie jeszcze przyjemniejsze. Zapraszamy do składania zamówień!

Zapraszamy do poznania pełnej oferty.

Zobacz też:

Czajniki i czarki | Miski, talerze | Laka/melamina
Łyżki | Kotki szczęścia / Kendama | Talerze do sushi
Zestawy do sake | Zestawy do sushi

CERAMIKA